بخش های بستری

این بیمارستان دارای سه بخش بستری ارتوپدی و یک بخش جراحی و ICU می باشد که یک بخش ارتوپدی مختص آقایان ، یک بخش ارتوپدی مخصوص بانوان و یک بخش جراحی برای آقایان و بانوان در نظر گرفته شده است که در مجموع  این مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی دارای 120 تخت فعال میباشد .

تمامی بخش ها مجهز به سیستم HIS،MIS و نیز سیستم PTS جهت سرعت بخشیدن و سهولت ارسال نمونه ها و پرونده ها می باشد .تمامی تختها مجهز به سیستم مانیتورینگ Bedsideقابل تنظیم برای بزرگسالان بوده و همچنین دارای یک کنسول که شامل اکسیژن مرکزی،ساکشن مرکزی و سیستم احضار پرستار می باشد .

به کمک مانیتورینگ سنترال پرستاری ،تمامی بیماران بر اساس دستور پزشک معالج تحت مراقبت قرار می گیرند و به کمک سیستم احضار پرستار ایستگاه پرستاری ، ارتباط دو طرفه بین پرستار و بیمار امکان paging در تمام اتاق ها و ثبت تاریخ و ساعت ارتباطات بیمار با پرستار فراهم گردیده است.

تمامی اتاق ها با تجهیزات کامل نظیرسیستم احضار پرستار، تخت تاشو همراه بیمار برای استراحت در شب ،تلویزیون LCD، یخچال،کفپوش اتاق ازسنگ  و دیوارهای آن تا نیمه از سنگ قابل شستشو پوشیده شده است، سرویس بهداشتی و حمام، تهویه مطبوع و تجهیزات گرمایشی و سرمایشی جهت رفاه حال بیماران فراهم می باشد.و دارای اتاق کار تمیز و یک اتاق کار کثیف بصورت مجزا ،اتاق معاینه ،انبار تجهیزات و یک آبدارخانه و اتاق استراحت پرستاران وجود دارد. 

 

1- بخش یک ارتوپدی مردان :

 

 سرپرستار بخش : سرکار خانم خدابنده - کارشناس پرستاری

 

       دارای 16 اتاق و 29 تخت که به گروه های زیر تقسیم شده است :

  •  5 اتاق خصوصی یک تخته
  • 2 تا اتاق سه تخته
  • 9 اتاق دو تخته
  • یک اتاق ایزوله نیز برای بیماران عفونی

   در این بخش بیشتر مردان  و در موارد خاص بانوان بستری می شوند. 

 

2- بخش دو ارتوپدی بانوان :

سرپرستار بخش : سرکار خانم شمیرانی - کارشناس پرستاری

دارای 15 اتاق و  38 تخت می باشد .

  • 2 اتاق 5 تخته
  • 13 اتاق 2 تخته
  • یک اتاق ایزوله جهت بیماران عفونی

3- بخش سه ارتوپدی :

سرپرستار بخش : سرکار خانم میرمحمدی - کارشناس پرستاری

دارای 15 اتاق  و 29 تخت می باشد .

  • 14 اتاق دو تخته
  • یک اتاق تک تخته ویژه با تجهیزات کامل جهت بیماران خارجی و داخلی و مسئولین، این اتاق با تجهیزات کامل و بالکن اختصاصی جهت استفاده بیمار در مدت زمان اقامت در بخش را نیز علاوه بر امکانات رفاهی بخش را نیز دارا می باشد .

4- بخش چهار - بخش جراحی :

سرپرستار بخش :  - کارشناس پرستاری

این بخش دارای 8 اتاق  و 16 تخت می باشد .

            

 

×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب