پنج شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠١ - 
1 2 3
 
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 89833
 بازدید امروز : 352
 کل بازدید : 3634589
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 3.28
صفحه اصلي > نمایش خبر 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

به نقل از روابط عمومی مرکز

مراسم تکریم و معارفه رئیس سابق و سرپرست جدید مرکز درمانی اختر برگزار شد

 
 
 
 

 طی مراسمی با حضور رئیس و معاونان دانشگاه، یکشنبه دوم اردیبشهت ماه دکتر سید محمد قریشی به عنوان سرپرست جدید بیمارستان اختر معرفی و از خدمات دکتر توکل در مدت تصدی ریاست این مرکز قدردانی شد.

دکتر آقاجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه علمی و خدماتی بیمارستان اختر گفت: بیمارستان اختر یکی از قطب های ارتوپدی کشور و مرکز ارجاع بسیاری بیماران از سراسر کشور است.

وی حفظ نام و جایگاه مراکز تخصصی را یکی از اولویت های امروز دنیا برشمرد و با اشاره به اینکه بیمارستان اختر نیز واجد این ویژگی های تخصصی است بر تلاش برای ارتقاء خدمات و افزایش رضایت بیماران تأکید کرد.

رئیس دانشگاه دستاوردهای خدماتی و آموزشی و پژوهشی مرکز اختر را ارزشمند برشمرد و خاطر نشان کرد: با توجه به ظرفیت های این مرکز باید برای اثرگذاری بیشتر در حوزه های خدماتی و دانشی تلاش بیشتری کرد.

دکتر آقاجانی راه اندازی بخش تروما در این مرکز را ضروری دانست و اظهار داشت: برای ایجاد بخش تروما باید نصب تجهیزات سی تی اسکن در دستور کار قرار گیرد و خدمات تخصصی و فوق تخصصی این مرکز به بخش بیشتری از بیماران ارائه شود.

وی در جمع کارکنان مرکز درمانی اختر با تأکید بر ارتقاء خدمات اظهار داشت: رعایت حقوق و ایمنی بیمار به عنوان یکی از سرفصل های اصلی باید در دستور کار باشد. کیفیت اداره مراکز و ارائه خدمات در مراکز دانشگاهی باید در حد اعلاء باشد و به عنوان الگویی کامل برای سایر مراکز ارائه شود.

رئیس دانشگاه در پایان ضمن قدردانی از تلاش های دکتر توکل در مدت تصدی ریاست بیمارستان اختر، برای دکتر قریشی سرپرست جدید مرکز آرزوی توفیق کرد. وی از کارکنان خواست تا با همراهی و همفکری در راهبری و اداره بیمارستان با دکتر قریشی مشارکت کنند.

دکتر توکل رئیس سابق بیمارستان نیز در این مراسم از همراهی و تلاش کارکنان در مدت تصدی ریاست بیمارستان قدردانی و ابراز امیدواری کرد دوران درخشانی برای دکتر قریشی سرپرست جدید بیمارستان رقم بخورد.

دکتر سید محمد قریشی سرپرست جدید بیمارستان اختر نیز در این مراسم با اشاره به انجام هزار عمل جراحی تخصصی و فوق تخصصی که سال گذشته در بیمارستان اختر انجام شد، ظرفیت این مرکز برای توسعه خدمات را مطلوب ارزیابی کرد.

دکتر قریشی فعالیت های آموزشی این مرکز را گسترده توصیف کرد و اظهار داشت: هم اکنون چهار گروه فلوشیپ در مرکز اختر مشغول به فعالیت می باشند. در حوزه پژوهشی نیز یکی از دو مرکز تخصصی تحقیقاتی  استخوان و مفاصل در این بیمارستان مستقر است و با تلاش همه استادان و پژوهشگران آینده ای درخشانی را در ارائه خدمات درمانی این مرکز شاهد خواهیم بود.


١٤:٠٦ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٦٠٨٦١    /    تعداد نمایش : ١٩٣٧خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
      مرکز آموزشی،درمانی،تحقیقاتی اختر
آدرس : تهران - خیابان شریعتی -خیابان پل رومی- خیابان شریفی منش - بن بست آذر -بیمارستان اختر

تلفن : 22001072 - 021
فکس : 23523707-021
پست الکترونیک :akhtarhospital@sbmu.ac.ir

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.