سه شنبه ٠٢ بهمن ١٣٩٧ - 
1 2 3
 
منو اصلی
صفحه اصلي > نمایش خبر 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

به نقل از روابط عمومی مرکز

برگزاری مراسم بزرگداشت عید سعید قربان و روز کارمند

                                                                                       

 
   مراسم با حضور پزشکان،پرستاران و کارکنان بهداشتی و درمانی و اداری بیمارستان در روز چهارشنبه ٩٦/٦/٨ در سالن اجتماعات بیمارستان برگزار گردید. در این مراسم جناب آقای دکتر سید محمد جزایری معاون محترم آموزشی بیمارستان ,عید سعید قربان،هفته دولت و روز کارمند را به تمامی همکاران تبریک گفتند و یاد و خاطره شهیدان بویژه شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشتند . ایشان بیان کردند که کارمندان سیستم های بهداشتی و درمانی از افراد بسیار پر تلاش و زحمتکش هستند و در کار خود بسیار احساس مسئولیت می کنند و کار ایشان که خدمتگزاری به بیماران و همراهان ایشان ، مانند عبادت است.
  در این مراسم جناب آقای دکتر بدخشان مدیر بیمارستان اختر نیز از زحمات کلیه پرسنل و پزشکان بیمارستان اختر تقدیر و تشکر نمودند و گفتند کارکنان سیستم های بهداشتی و درمانی همیشه مانند اعضای یک خانواده در کنار هم در جهت تحقیق اهداف نظام سلامت همکاری می نمایند.ایشان بیان کردند علی رغم اینکه ریاست بیمارستان جناب آقای دکتر توکل به علت تشرف به مراسم حج در بیمارستان حضور نداشتند،خواستند این برنامه برای تقدیر از کارکنان خدوم بیمارستان برگزار شود. ایشان در ادامه گفتند امیدواریم در فضای دوستی بین همکاران و با بهره گیری ااز تلاش و همکاری همه پزشکان و کارمندان شاهد افزایش درآمد بیمارستان و نیز کاهش کسورات باشیم .
  ایشان خاطر نشان کردند : نیروی انسانی در واقع مهمترین سرمایه هر سازمان است و بر همین اساس وظیفه خود می دانیم که زحمات آنها را ارج بنهیم و قدردانی کنیم . و در پایان برنامه از کارکنان نمونه بیمارستان با اهدای لوح تقدیر و کارت هدیه تشکر به عمل آمد.
       اسامی کارکنان نمونه اختر به ترتیب حروف الفبا عبارتند از :
انوش بی نیاز،شهرزاد بابایی،بهرام جدیدی،زهره حسنی،منا سادات حجازی، محرم زنگنه ،سودابه سلیم ،محسن شریفی، مهدی شاکری ، الیاس عابدینی ، محمد علیزاده، محسن عافی ، داود کاشانی، صغری ملارمضانی، الهام محبی ، شیرین موسوی، رامین محمدی نیکو،منصوره نجمی، معصومه یادگاری، سهیلا یزدی.دانلود فايل : عید قربان و روز کارمند.pdf ( 139KB )


١٠:٠٥ - يکشنبه ١٢ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٥٠٩٩٧    /    تعداد نمایش : ١٢٠٣خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

پایگاه اطلاع رسانی دولت

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
 
      مرکز آموزشی،درمانی،تحقیقاتی اختر
آدرس : تهران - خیابان شریعتی -خیابان پل رومی- خیابان شریفی منش - بن بست آذر -بیمارستان اختر

تلفن : 22001072 - 021
فکس : 23523707-021
پست الکترونیک :akhtarhospital@sbmu.ac.ir

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.